22. 10. 2019 - 07:30

Farma park - školní výlet

Celoškolkový výlet najatým autobusem do Soběhrd.
Příchod do MŠ nejpozději v 7:15!
Sebou batůžek, pláštěnku a láhev s pitím. Jídlo zajištěno.

Ve Farmaparku se dostanete se do přímého kontaktu se zvířaty. Můžete si je pohladit a na vlastní oči je uvidíte tak, jak žijí na všech kontinentech. Domestikovaná zvířata jsou všude kolem vás a i ve velkých výbězích, kde se dokáží sami uživit. Můžete je dokonce i nakrmit a poznat je v prostředí, ve kterém žijí v různých koutech světa.

Farmapark je zcela nové unikátní místo pro volný čas rodin s dětmi, který nabízí originální koncept zábavy pro všechny generace a nadchne milovníky zvířat. Tvořit, poznávat, hrát si nebo ochutnávat budou na různých úrovních obtíží malé děti, větší i dospělí. A hlavně zde poznáte, jak se žilo dřív v naprostém souladu s přírodou.

Jeden z hlavních cílů Farmaparku je, aby rodiče vzali své děti na čerstvý vzduch a ukázali jim, jak se kdysi žilo bez moderních technologií, jen v souladu s přírodou. Během dne se můžete stavit u ohniště, opéct si buřty, udělat si piknik v trávě, posedět v houpacích sítích u rybníka, procházet se v okouzlujícím prostředí.  Odpočinout si lze i na plovoucích molech nebo na opalovacích loukách.