01. 06. 2021 - 09:00

DEN DĚTÍ

Mezinárodní den dětí budeme řádně v naší mateřské škole oslavovat. Děti mohou přijít v rozličných kostýmech. Budeme tancovat a hrát si. Děti dostanou i nějakou drobnost.
Navíc budeme mít Magickou show od HOPSÍKA. Tento nešikovný kouzelník nás již navštívil a děti se velmi dobře bavily.

Stručný popis programu:

Hopsík je legrační kouzelník kterému se triky moc nedaří. Proto potřebuje asistence dětí, které mu ukáží jak dobře čarovat. Hopsík si vybere vždy z davu nějakého kluka či holčičku se kterými kouzlí a když se vše povede odnesou si i kouzelnický certifikát nebo nějakou drobnost. Aby si nezamotal prstíky od samého kouzlení naučí děti i tancovat a dovádět na různé zajímavé české i zahraniční písničky. Tancování děti tolik baví. Po tanci je zapotřebí si pořádně odpočinout při rozumových hrách a sportovních soutěží.