Divadla apod.

Pro děti máme na každý měsíc připraveno nějaké vystoupení. Buď divadlo, vzdělávací akci nebo návštěvu zvířátek. V letošním školním roce zástupci zvířátek budou dravci. Již v září k nám přijede pan sokolník Ondra Semecký.
V naší MŠ si zveme již dětmi ověřená divadla jako jsou Koloběžka, Harmonika, cirkus Adonis, Basta fidli a závěr roku ukončujeme s Vandou a Standou slavnostním ceremoniálem pro loučení předškoláků a ještě mnoho dalšího.
Vše najdete v soupisu Předběžný program akcí na tento školní rok v šatně vaší třídy, který ještě během roku doplňujeme, pokud se nám podaří zajistit něco z dotovaných programů.
Všechny akce (nejen divadla) najdete také na našem webu v záložce Přehled akcí a google kalendáři, který si můžete připojit k vašemu vlastnímu - k němu jde též na našem webu záložka.
divadlo%281%29.jpg