Angličtina v pohybu

Angličtina v pohybu aneb učíme se anglicky hravě

Kroužek Angličtina v pohybu pomáhá dětem budovat kladný vztah k anglickému jazyku netradičním a velmi efektivním způsobem.

Lektor na každou hodinu připravuje zábavné pohybové aktivity a hry, které umožňují, aby děti lépe pochopily smysl anglických slov a naučily se je správně vyslovovat a používat.

Díky pohybu se lehce naučí základy anglického jazyka, což jim pomůže si slovíčka i lépe pamatovat. Při kroužku jsou používány i audiovizuální pomůcky, děti se učí i říkanky a písničky.

• děti si vybudují kladný vztah k anglickému jazyku
  • velice efektivní a netradiční způsob vyučování, při kterém děti vstřebávají jazyk skrze pohyb a hry
  • seznámíme je se základy angličtiny
  • pomocí pohybových aktivit děti snadno a nenásilně porozumí slovíčkům a frázím
  • nová netradiční učebnice přiblíží jazyk dětem formou pohybu
  • jednou z metod naší práce je používání audiovizuálních pomůcek
  • ve výuce nebudou chybět anglické říkánky a písničky
  • děti se nejlépe učí prostřednictvím her a zážitků

Délka vyučovací hodiny je 45 minut.

Pro navštěvování kroužku nevyžadujeme žádné speciální oblečení, důležité je pouze to, aby se dítě cítilo pohodlně a nic jej neomezovalo v pohybu (sukýnky, šatičky, elasťáky, tepláky, tričko apod.). Jako obuv jsou vhodné cvičky, tenisky, mohou být i papučky.