Zumba

Dětská zumba

Vážení rodiče,

rádi bychom Vám představili kroužek zumby, který je vhodný pro všechny děti mající rády pohyb a hudbu. V kroužku se děti naučí koordinovat své pohyby, vnímat hudbu, správné držení těla a zlepší si svou fyzickou kondici

Prostřednictvím zumby se seznámí s novými druhy tanců a naučené kroky pak zúročí při nácviku jednoduchých choreografií. Součástí výuky je také hraní různých tanečních her. Výuka probíhá zábavnou formou pod vedením milého lektora.

Děti se naučí:

• vnímat hudbu a její rytmus
  • držení těla a zlepší si fyzickou kondici
  • nové druhy tanců
  • jednoduché choreografie
  • taneční hry

Délka vyučovací hodiny je 45 minut.

Pro navštěvování kroužku nevyžadujeme žádné speciální oblečení, důležité je pouze to, aby se dítě cítilo pohodlně a nic jej neomezovalo v pohybu (sukýnky, šatičky, elasťáky, tepláky, tričko apod.). Jako obuv jsou vhodné cvičky, tenisky, mohou být i papučky.