Květen

V Květnu se sejdem pod jabloní

Témata: Letní hry a sporty
              Maminka a miminko
              Cesty a cestičky
              Doprava - Pozor, děti, červená

Logopedie: L,R,Ř

V tomto období prohlubujeme lásku k rodičům, vztahy k sourozencům a prarodičům. Děti o domově vyprávějí, hrají si na něj, staví ho a kreslí, vyrábějí dárek pro maminku, učí se pro ni básničku. Nosí fotografie rodin. Podněcujeme děti k lásce k rodině, což je hlavním záměrem naší školy – vychovat z chlapců budoucí tatínky a z děvčátek maminky.
Učíme děti dívat se kolem sebe a vytvářet si vztah k živé a neživé přírodě, což nám ulehčuje období přelomu jara a léta, kdy můžeme hojně využívat pobytu venku. Učíme se nebýt lhostejní a nedopustit, aby jiní přírodu ničili. Experimentujeme v přírodě, napomáhá nám při tom slunce, voda, vítr.

Písničky - videa
………………………………………….

Celý playlist na youtube
Písničky - noty